Obrazek użytkownika aparatos

ZLOT SAMOCHODÓW Z LAT 70 "STYL70"

 

KARTA ZGŁOSZENIOWA 

KARTA ZGŁOSZENIOWA .DOC

Wypełnioną kartę prosimy przesłać na adres zapisy@zlot70.yum.pl

TERMIN ZGŁOSZEŃ UPŁYWA 7 PAŹDZIERNIKA

Maksymalna liczna załóg - 50 pojzdów 

W razie zgłoszenia ilości załóg przekraczającą 50 pojazdów, organizator zastrzega sobie dopuszczenie do imprezy w pierszej kolejności pojazdy posiadające większą wartość historyczną. 

Ponadto liczy się również kolejność zgłoszeń.

 

 

 

Niedziela 15.10.2017 r.

ZLOT SAMOCHODÓW Z LAT 70 I NIE TYLKO

9:30 – OTWARCIE BIURA ZLOTU – Zamek w Chudowie
 parking przy Oberży Czarny Koń, ul. Podzamcze 3, 44-177 Chudów

10:30 – Wystawa pojazdów, zwiedzanie

11:30 – START PIERWSZEJ ZAŁOGI DO RAJDU WG. ITINERERA STRZAŁKOWEGO

11:31 – PIERWSZA KONKURENCJA SPRAWNOŚCIOWA

Zwiedzanie oraz konkurencje realizowane podczas Rajdu Turystycznego  

13:45 – PIERWSZE ZAŁOGI NA MECIE – HOTEL STYL 70 w PIASKU
ul. Studzienicka 58, 43-211 Piasek

14:00 – PREZENTACJA  POJAZDÓW, KONKURENCJA SPRAWNOŚCIOWA, WYBÓR NAJŁADNIEJSZEGO AUTA ZLOTU. POCZĘSTUNEK DLA UCZESTNIKÓW

16:30 –ROZDANIE DYPLOMÓW I PUCHARÓW

17:00 - UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ZLOTU

 

Koszt udziału w zlocie : 25 zł / osoba.  Dzieci do lat 15 – bezpłatne. 

 

 

Już 15 października 2017 roku w Hotelu Styl 70 w Piasku k. Pszczyny odbędzie się kolejny, szósty, zlot samochodów z lat 70. i nie tylko.

 

Zlot jest imprezą, która od lat przyciąga uwagę nie tylko posiadaczy kultowych samochodów, które wzbudzają ogromne zainteresowanie na drodze, ale także jest to impreza dla wszystkich miłośników motoryzacji. Dla tych, dla których samochód jest nie tylko mechanizmem do przemieszczania się, ale ma swoją duszę i opowiada własną historię a ząb czasu dodaje mu tylko uroku i nadaje charakter. Dla wielu z nas samochody te były marzeniem z dzieciństwa, pomagają nam przenieść się do czasów, które wspominamy z uśmiechem na twarzy.

 

Jak co roku, organizatorem Zlotu samochodów z lat 70-tych i nie tylko jest Śląska Rodzina Syren. Do organizacji włączyło się również Muzeum Motoryzacji i Techniki w Ligocie.

Zlot rozpocznie się na terenie przyległym do Zamku w Chudowie, skąd załogi wystartują do rajdu wg. itinerera strzałkowego. Podczas przejazdu uczestnicy będą zmagać się z konkurencjami zręcznościowymi, rozwiązywać zagadki a także spędzą czas na zwiedzaniu i poznawaniu obiektów historycznych i kulturalnych.

 

Na mecie rajdu, w Hotelu Styl 70, odbędzie się finał imprezy. Ta część przeznaczona jest dla wszystkich widzów, którzy będą mogli przyjrzeć się z bliska niezwykłym pojazdom i poznać szerzej historię motoryzacji. Po prezentacji aut i konkurencji sprawnościowej, zostaną przeprowadzone wybory na ten jedyny, najpiękniejszy samochód, który otrzyma nagrodę główną.

 

Co roku w Zlocie samochodów z lat 70 i nie tylko biorą udział dziesiątki załóg z całej Polski. Coraz trudniej spotkać je na naszych drogach na co dzień, dlatego stanowią wyjątkową atrakcję i przywołują na myśl piękne wspomnienia. Na minionych zlotach podziwialiśmy nie tylko niezwykłe Syreny, poczciwe Maluchy i Duże Fiaty, Wartburgi, Trabanty, Moskwicze, Warszawy, Garbusy ale także, takie jak Mustangi, Corvette-y, Caddilac-i czy Buick-i. Nie brakowało także Mercedesów, Volkswagenów, Citroenów czy Toyot. Lista marek samochodów, jakie gościły w tym miejscu jest imponująca a każdy kolejny Zlot w Hotelu Styl 70 przyciąga kolejne, coraz mniej popularne okazy.

 

VI Zlot samochodów z lat 70 i nie tylko został objęty Honorowym Patronatem Burmistrza Pszczyny oraz patronatem medialnym TVP Katowice, Gazety Wyborczej i Radia Złote Przeboje.
Co roku relacje z imprezy znajdują miejsce zarówno w mediach internetowych jak i w telewizji (TVP Katowice, TVN Turbo), radiu i prasie.

 

Zapisy na zlot ruszą niebawem a 15 października na widzów przy Hotelu Styl 70 jak zawsze czekać będzie prezentacja samochodów i cała masa atrakcji.
Aktualne informacje na temat VI Zlotu Samochdów z lat 70. i nie tylko na bieżąco można znaleźć na http://rodzina.syren.pl, http://hotelstyl70.pl oraz na Facebook'u

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEDIA O ZLOCIE :

http://www.tvp.pl/katowice/informacyjne/aktualnosci/wideo/13-pazdziernika-1830/12691546

 

http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/1015443,milosnicy-starych-aut-na-ii-zlocie-samochodow-z-lat-70-w-pszczynie-zdjecia,id,t.html?cookie=1

 

http://pszczyna.naszemiasto.pl/artykul/galeria/2030294,zlot-samochodow-z...

 

 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.